Ważne zmiany w płatnościach internetowych - 3D Secure

Drukuj

 

Szanowni Klienci.

Informujemy, że od 1 lutego 2015 roku BS w Żaganiu wprowadza usługę 3D-Secure, która jest standardem zabezpieczenia płatności w sklepach internetowych przyjętych przez organizacje płatnicze Visa i MasterCard.  Dokonywanie płatności przez Internet będzie możliwe jedynie po autoryzacji w postaci wiadomości tekstowej SMS, która przyjdzie na wskazany przez Użytkownika numer karty telefonu komórkowego. Po 1 lutego Klienci, których numer telefonu jest nieaktualny utracą możliwość realizacji transakcji internetowych przy użyciu karty płatniczej.

uprzejmie informujemy, że od dnia 1 lutego 2015r limity transakcyjne dotyczące transakcji dokonywanych za pomocą karty płatniczej przez Internet są równe limitom dotyczącym transakcji bezgotówkowych wskazanym przez Państwa we wniosku o wydanie karty.

W przypadku, gdy nie zamierzacie Państwo dokonywać kartą płatności przez Internet, prosimy o wyzerowanie limitów dotyczących transakcji internetowych.

W celu zabezpieczenia się przed nieautoryzowanymi transakcjami kartą możliwe jest ustawienie limitu transakcji internetowych na 0 (zero).

W razie konieczności dokonania płatności kartą przez Internet w każdym momencie będziecie Państwo mogli wprowadzić stosowną kwotę limitu dla transakcji internetowych.

Zmiana wysokości limitów transakcyjnych (gotówkowych, bezgotówkowych i internetowych) od dnia 1 lutego 2015r będzie możliwa za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej eBank oraz w każdej placówce naszego Banku

Od 1 lutego 2015r. zostanie uruchomiony nowy portal kartowy "Kartosfera" www.kartosfera.pl za pomocą którego uaktywnimy usługę. Przekazujemy szczegółowe instrukcje:

Współpracujemy z :

bps1


con1

 

© Bank Spółdzielczy w Żaganiu

Bank Spółdzielczy w Żaganiu
68-100 Żagań, ul. X-lecia 6/1
tel. 68 368 12 99, fax 68 377 22 06
www.bszagan.pl, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Zarejestrowany w Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze
KRS: 0000120130, NIP: 924-000-41-66

 

bfg1

Wednesday the 23rd.